Home • Versenyeredmények

Versenyeredmények

Versenyeredmények

Diákolimpia

 Befejeződtek a Diákolimpia labdarúgó versenyei.

Eredményeink:

  1. korcsoport Körzeti 1. hely, Megyei 2. hely.

Csörgő Ádám
Madarász Zalán
Bai Máté Károly
Berki Csaba
Tarr László
Tarr Zoltán
Selmeczi Zalán Hunor
Czaniga Szilárd
Kiss Gergő Péter

2.korcsoport Körzeti 2. hely.

Zsidai Péter András
Madarász Zétény
Bucsi András
Kakas Bence Zoltán
Liptai Áron
Bábel Levente Dávid
Nagy Ferenc Richárd
Balogh Zoltán István
Kakuk Rudolf
Zsidai Emma Edina
Csörgő Hunor István

3.korcsoport Körzeti 2.hely.

András Ákos
Brassó József
Farkas Ottó László
Nagy-Molnár Martin
Krisztián Kristóf  Zsolt
Varga Miklós Richárd
Bődi Péter Levente
Jakab Ádám Krisztofer
Kincses Attila
Kun György Dominik
Vella Donát Antal
4.korcsoport Körzeti 2.hely

Pergel Bence
Kiss Richárd Levente
Patkó Gábor
Galambos Milán
Kun József Kevin
Szakál Bence Ádám
Papp András
Kun László
Keresztes Ákos

Véget értek az iskolai Bozsik labdarúgó versenyek, itt az első és második korcsoportos gyerekeink szerepeltek. Ezen a versenyen helyezések nincsenek, a tanulóink nagyszerű játékkal sok csapatot legyőztek!

Köszönjük a segítséget Reibl György úrnak, aki részt vett a gyerekek felkészítésében és versenyeztetésében.
Köszönjük a DUSE elnökének Nagy Zsoltnak a segítségét a gyerekek támogatásában!

Természetesen köszönjük a szülőknek a sok segítséget az utazások megszervezésében!

Gratulálunk a gyerekeknek, további eredményes sportolást kívánunk!

Mivel iskolánk benevezett a Bozsik programba,a Labdarúgó Szövetség focilabdákkal ajándékozta meg iskolánkat,ezúton is köszönjük!

 

Föld napja április 22.

Futóverseny

Iskolánkban régóta hagyomány, hogy ezen a napon futóversenyt rendezünk. Tesszük ezt azért, hogy felhívjuk a gyerekek és szüleik figyelmét a Föld megóvására és tiszteletére.
„A Föld nem a miénk, csak unokáinktól kaptuk kölcsön.”Vigyáznunk kell rá!
A verseny szervezésének másik célja, hogy a gyerekek az egészségükért fussanak, kialakuljon bennük a futás és a sport iránti szeretet.
A rendezvényünk jól sikerült. Minden gyereket dicséret illet, mert a képességeiknek megfelelően próbáltak teljesíteni.
Az első három helyezettek érem díjazásban részesültek.

Eredmények

 

2010 lány:                                                                             2010.fiú:                                           

1.Szabó Vanda                                                                      1.Selmeczi Zalán Hunor

2.Jánosi Boglárka                                                               2.Kiss Gergő Péter

3.Basa Lara Noa                                                                  3.Nagy Patrik Zsolt

2009 lány:                                                                             2009.fiú:

1.Slezák Tímea Petra                                                          1.Csörgő Ádám

2.Szombati Vanda                                                              2.Madarász Zalán

3.Berki Boglárka                                                                 3.Volter László Vajk  

2008 lány:                                                                             2008.fiú:

1.Boruzs Hanna Lídia                                                        1.Kiss Zoltán Márk

2.Katona Vivien                                                                  2.Aszalós Soma

3.Kadók Boglárka                                                               3.Barta Csanád Márk

2007 lány:                                                                             2007.fiú:

1.Takács Ágnes                                                                    1.Varga Krisztián

2.Szeile Bernadett Klaudia                                               2.Sankó Bence

3.Zsidai Emma Edina                                                        3.Papp Mihály

2006 lány:                                                                             2006.fiú:

1.Mészáros Fanni                                                                1.Madarász Zétény

2.Ambruska Bernadett                                                      2.Csörgő Hunor István

3.Pénzes Dzsenifer                                                             3.Zsidai Péter András

2005 lány:                                                                             2005.fiú:

1.Balogh Virág Csenge                                                          1.Brassó József

2.Kovács Viktória                                                                  2.Varga Miklós Richárd

3.Sas Zsuzsanna                                                                    3.Durbák Bence

2004 lány:                                                                             2004.fiú:

1.Bányai Dorina                                                                      1.Bódog Zsolt Richárd

2.Várkonyi Valéria Eszter                                                    2.Vella Donát Antal

3.Péter Anna Ildikó                                                               3.Turcsán Bence

2003 lány:                                                                             2003.fiú:

1.Volter Evelin                                                                        1.Perger Máté

2.Szeile Alexandra Vanessza                                               2. Galambos Milán

3.Sas Bernadett                                                                      3. Kiss Richárd Levente

2002 lány:                                                                             2002.fiú:

1.Gecze Judit                                                                          1. Szakács János Zoltán

2.Rüsics Alexa Dóra                                                             2. Farkas Zsolt

3.Belencsik Csilla Klaudia                                                   3. Kolompár István László

                                                                                                      2001.fiú:

                                                                                                  1.Szeile Zoltán Richárd

                                                                                                  2. Keresztes Ákos

 

Köszönjük a segítséget a polgárőröknek, a felkészítő tanároknak, a szülőknek, akik kilátogattak a versenyre és a szervező/ rendező tanulóknak!

Az iskolánkban tartott Szép magyar beszéd verseny eredményei a következők:

Rüsics Alexa Dóra 8.b Arany minősítés

Galambos Laura 8.a Ezüst minősítés

Szemán Kamilla 8.a Ezüst minősítés

Krisztián Karina Liza 8.b Bronz minősítés

Manger Petra 8.b Bronz minősítés

Papp András 8.b Bronz minősítés

Sas Bernadett 8. Bronz minősítés

Vella Fruzsina Klára 8.a Bronz minősítés

 

Az iskola tehetséggondozó munkája meghozta gyümölcsét, melyet az alábbi versenyeredmények is bizonyítanak:

 

A Makádon tartott Szavalóversenyen az alábbi dömsödi eredmények születtek:

Balogh Lelle Lídia (1.a) 1.helyezett

Liptai Áron (4.b) 3.helyezett

Balogh Virág Csenge (5.b) 3.helyezett

Biricz Vivien Linda (7.a) 3.helyezett

Kovács Kata Mónika (7.a) 1.helyezett

„VARGAbetű” körzeti tanulmányi verseny Kunszentmiklós, 2016.12.07

Papp Mihály 3.b matematika:14.helyezett, magyar: 24.helyezett

Ambruska Bernadett 4.a matematika: 13.helyezett

Katona Marcell 4.b matematika: 19.helyezett

Kakas Bence Zoltán 4.c matematika: 21.helyezett

Perger Panka Zsófia 4.a magyar: 5.helyezett

Schloska Petra Julianna 4.b magyar: 9.helyezett

Taksonyi kistérségi matematika verseny, 2016.11.23

Papp Mihály 3.b 2.helyezett

Kakuk Rudolf 3.a 12.helyezett

Perger Panka Zsófia 4.a 9.helyezett

Liptai Áron 4.b 7.helyezett

Kakas Bence Zoltán 4.c 13.helyezett

Galambos Milán 7.a 21.helyezett

Orosz Anikó Réka 7.b 22.helyezett

Galambos Laura 8.a 20.helyezett

Rüsics Alexa Dóra 8.b 1.helyezett

Taksonyi rajzverseny 2017.01.16

Dobrai Nóra 4.b 3.helyezett

Balogh Virág Csenge 5.b 1.helyezett

 

 

„Téli esték” kistérségi rajzpályázat Délegyháza,2016.12.15

Balogh Virág Csenge 5.b 1.helyezett

Holczimmer Noémi Csilla 8.b 3.helyezett

Szigetújfalui Móra Ferenc vers-és prózamondó verseny

Balogh Virág Csenge 5.b 1.helyezett

Dömsödi Kazinczy Prózamondó verseny,2017.01.20

Balogh Zoltán István 3.a 2. helyezett

Varga Máté Géza 3.a 5. helyezett

Bús Alexa Virág 3.a 10. helyezett

Horváth Fanni 4.a 5. helyezett

Liptai Áron 4.b 9.helyezett

Zsidai Péter András 4.a 15.helyezett

Áporkai Kazinczy Prózamondó Verseny 2017.02.13

Balogh Virág Csenge 5.b különdíjas

Körzeti természettudományos vetélkedő Kunszentmiklós, 2017.03.09

Sas Zsuzsanna, Balogh Virág Csenge, Orosz Tamás József 5.b 1.helyezettek és különdíjasok

Szigetszentmiklósi idegen nyelvi verseny 2017.03.23

Balogh Virág Csenge 5.b 1.helyezett

Szabó Petra 5.b 2.helyezett

Göllény Petra 5.b különdíjas

Biricz Vivien Linda 7.a 1.helyezett

Pangea házi matematika verseny 2017.02.22

Ambruska Laura 3.b 1.helyezett

Korsós Nóra 3.a 2.helyezett

Papp Mihály 3.b 3.helyezett

Perger Panka Zsófia 4.a 1.helyezett

Csimma Roland Gábor 4.b 2.helyezett

Kakas Zoltán Bence 4.c 3.helyezett

Szabó Petra 5.b 1.helyezett

Sas Zsuzsanna 5.b 2.helyezett

Varju Dániel 5.b 3.helyezett

Laczó Bence Mihály 6.a 1.helyezett

Ács Zoltán Péter 2.helyezett

Bődi Péter Levente 6.b 3.helyezett

Rakszegi Napsugár 7.a 1.helyezett

Kudar Zoltán Szabolcs 7.a 2.helyezett

Varga Ildikó 7.a 3.helyezett

Rüsics Alexa Dóra 8.b 1.helyezett

Pozsár Lili 8.b 2.helyezett

Papp András 8.b 3.helyezett

A Ráckevei Ady Endre Gimnázium matematika versenyen Sas Bernadett (8.b) 1.,  Rüsics Alexa Dóra (8.b) 3.helyezett

Gratuálunk a gyerekeknek és köszönjük a felkészítést a felkészítő pedagógusaiknak!

 

 

Labdarúgásban a Körzeti Diák Olimpián I. korcsoportban a dömsödi csapat 1. helyzett lett és továbbjutott a megyei területi versenyre. A csapat tagjai: Bai Máté Károly, Berki Csaba, Csörgő Ádám, Czaniga Szilárd, Kiss Gergő Péter, Madarász Zalán, Selmeczi Zalán Hunor, Tarr László, Tarr Zoltán.

Labdarúgásban a Körzeti Diák Olimpián II. korcsoportban a dömsödi csapat 3. helyzett lett. A csapat tagjai: Bábel Levente Dávid, Balogh Zoltán István, Bucsi András, Kakas Bence Zoltán, Kakuk Rudolf, Liptai Áron, Madarász Zétény, Nagy Ferenc Richárd, Zsidai Emma Edina, Zsidai Péter András

Gratulálunk és köszönjük a felkészítést Reibl Gyuri bácsinak, valamint a Szülők segítségét!