Kiváló sportolóink névsora

 - 
Balogh Virág Csenge 5.b
Sas Zsuzsanna 5.b
Varga Miklós Richárd 5.b
Bődi Péter Levente 6.b
Csörgő Lujza Lilla 6.b
Perger Máté 7.a
Volter Evelin 7.a
Gecze Judit 8.a
Szakács János Zoltán 8.b
In Egyéb

Kitűnő és jeles tanulóink az alsó tagozaton

 - 
    KITŰNŐ   JELES
1.a 1. Balogh Kristóf 1. Berki Csaba
2. Balogh Lelle Lídia 2. Lakatos Vanda Karolina
3. Csorba Krisztina Henrietta 3. Preboly Petra
4. Madarász Zalán 4. Selmeczi Zalán Hunor
5. Rab Sára Dorka    
6. Rakszegi Zamira    
7. Slezák Tímea Petra    
8. Szabó Vanda    
1.b 9. Basa Lara Noa 5. Anda Péter Gábor
10. Csécs Alíz 6. Borsi Nóra Viktória
11. Jakos Csongor 7. Czaniga Szilárd
12. Jánosi Boglárka 8. Kiss Gergő Péter
13. Mendi Amira Evelin 9. Klszák Tamás
14. Pető Zita Nóra 10. Turóczi Orgil Péter
15. Pongrácz József Máté 11. Végh Réka
2.a 16. Bilász Amanda Felicitász 12. Baráth Dorina
17. Berki Boglárka 13. Csörgő Ádám
    14. Gerebenes Laura
    15. Hegedűs Karina
    16. Molnár Liza
    17. Petyovszki Petra
    18. Szombati Vanda
    19. Tarr László
2.b 18. Barta Csanád Márk 20. Crisan Krisztina Beatrix
19. Czeller-Kovács Olivér István 21. Haraszti Dániel
20. Gazsó Marcell 22. Mendi Lóránt Márk
21. Láng Rege Réka 23. Stasinski Hugo Jerzy
22. Tarr Zoltán 24. Tóth László
3.a 23. Balogh Antal 25. Bús Alexa Virág
24. Balogh Zoltán István 26. Faragó Tamás Sándor
25. Korsós Nóra 27. Kadók Boglárka
26. Szabó Anna 28. Kakuk Rudolf
    29. Várkonyi Imre Márton
3.b 27. Papp Mihály 30. Ambruska Laura
    31. Farkas Evelin
    32. Katona Vivien
4.a 28. Ambruska Bernadett 33. Bucsi András
29. Horváth Fanni 34. Kincses Csaba
30. Perger Panka Zsófia    
4.b 31. Baranya Ábel 35. Kiss Vivien Zsuzsanna
32. Bábel Levente Dávid 36. Klszák Evelin
33. Barta Nikolett Viktória 37. Krisztián Kristóf Zsolt
34. Csimma Roland Gábor 38. Nagy Bereniké
35. Dobrai Nóra 39. Schloska Petra Julianna
36. Katona Marcell    
37. Liptai Áron    
38. Madarász Zétény    
39. Nagy Ferenc Richárd    
4.c 40. Csaplár Tünde 40. Gonda Gréta Zsófia
41. Czeller-Kovács Abigél Cecília 41. Mészáros Fanni
42. Lacza Hanna 42. Takács Ágnes
43. Kakas Bence Zoltán 43. Takács Zita
44. Matus Alexandra    
45. Slezák Péter Attila    
In Egyéb

Az 1. osztályosok névsora a 2017/18-as tanévben

 - 

1.a osztály

osztályfőnök: Balázs Lajosné

 

  1. Bányai Tamás
  2. Elhassan-Mustafa Mona
  3. Farkas Angelina Dorina
  4. Farkas Sándor Rikárdó
  5. Gonda József
  6. Juhász Botond Bendegúz
  7. Kovács Áron
  8. Kultsár Heidi Gerda
  9. Lakatos Károly
  10. Lakatos Loretta Dorina
  11. Mendi Karina Kitti
  12. Molnár Kira Luca
  13. Pelle Regina Olívia
  14. Szabó Nóra
  15. Szécsényi Boglárka
  16. Takáts Noémi
  17. Trungel-Nagy István
  18. Vályi Viktória

 

 

 

 

1.b osztály

osztályfőnök: Kelyha-Czeller Piroska

 

  1. Ács Dóra Csenge
  2. Bárány Barnabás
  3. Gonda Eszter Izabella
  4. Haraszti Bence
  5. Horváth Dominika
  6. Kakas Zoé Viktória
  7. Kiss Krisztián
  8. Kolompár Krisztofer Kevin
  9. Kovács László
  10. Kun Jázmin Evelin
  11. Kurilla Amarillisz Jázmin
  12. Márkus Balázs
  13. Rajkó Lilla
  14. Szabó Miklós
  15. Tarr Csenge
  16. Tímár Renáta
  17. Tóth Balázs
  18. Varga Ivett
In Egyéb

Ötödikesek a felsőben a 2017/18-as tanévben

 - 

Csömöri Erzsébet 5.a

  1. Ács Bence László
  2. Anda Krisztina
  3. Berki Szabolcs
  4. Budai Éva Dzsenifer
  5. Czeller-Kovács Abigél Cecília
  6. Csaplár Tünde
  7. Gonda Gréta Zsófia
  8. Horváth Achilles
  9. Horváth Fanni
  10. Imre László
  11. Kakas Bence Zoltán
  12. Kiss Ramóna Ildikó
  13. Kolompár Dóra Csepke
  14. Kun Anita Roxána
  15. Lacza Hanna
  16. Márkus Csaba
  17. Matus Alexandra Virág
  18. Mészáros Fanni
  19. Molnár Anna
  20. Móricz Miklós
  21. Sankó Bence
  22. Sárközi István Zsolt
  23. Szakál Emese
  24. Szombati Zsombor
  25. Takács Ágnes
  26. Takács Zita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Bencze Noémi 5.b

  1. Ambruska Bernadett
  2. Bábel Levente Dávid
  3. Babity Márk
  4. Baranya Ábel
  5. Barta Nikolett Viktória
  6. Basa Gergő József
  7. Bucsi András
  8. Csimma Roland Gábor
  9. Csörgő Hunor István
  10. Dobrai Nóra
  11. Izsák Fanni
  12. Jónás László Márk
  13. Katona Marcell
  14. Kiss Vivien Zsuzsanna
  15. Klszák Evelin
  16. Krisztián Kristóf Zsolt
  17. Kudar Zalán Gyula
  18. Kunu Rebeka Erzsébet
  19. Liptai Áron
  20. Madarász Zétény
  21. Molnár Roland
  22. Nagy Ferenc Richárd
  23. Palásti Viktória
  24. Perger Panka Zsófia
  25. Szeile Bernadett Klaudia
  26. Tímár Csaba Zoltán
In Egyéb

Iskolák közötti horgászverseny

 - 
In Egyéb

Igazgatói pályázat

 - 
In Egyéb

Elmaradó tanulószoba

 - 

Április 19-én és 20-án a tanulószobai foglalkozások elmaradnak.

In Egyéb